KAPAT
2022
KATALOG
2022
FİYAT LİSTESİ
2022
BASKI FİYATLARI
BİZE
ULAŞIN
ÖDEME
SEÇENEKLERİ
BASKI
ALTERNATİFLERİ

Dream promosyon

DREAM INCENTIVE TURİZM

Motivasyon Kongre Seminer Turizm Organizasyon ve Ticaret Ltd. Şti. 2007 yılından itibaren Antalya ofisi ile M.I.C.E alanında hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılında açılan Ankara Ofisi, 2012 yılında açılan İstanbul Ofisi ve 2018 yılında Bursa’da açılan Marmara Bölge Müdürlüğü ile büyüyerek yoluna devam etmektedir.

2007 yılındaki oluşumun ardından Dream Incentive Turizm müşteri memnuniyeti odaklı vizyonuna toplam kalite yönetimi sistemi çalışmaları ile hız vermiş ve başarının açık işbirliği ve üst seviyede iletişim ile mümkün olacağı inancıyla, çözüm ortakları ile serbest bir fikir alışverişi platformu yaratarak, hassas bir planlama ve yaratıcı çözümler ile beklentinin üzerine çıkmayı ilke edinmiştir.

Gün geçtikçe toplantı yönetimi konusunda uzmanlaşan acentemiz, teknolojik trendleri yakından takip ederek müşterilerine akılcı, pratik ve çözümcü yaklaşımı ve başarının detaylarda gizli olduğunun bilincinde dinamik ekibi ile yüzlerce organizasyonu başarı ile gerçekleştirmiştir. Ayrıca 2013 yılında kurulan Kurumsal Hizmetler Departmanı ile Özel Şirketlerin ve Kamu Kurumlarının kurumlar rezervasyonları ve ulaşım biletleri hizmeti de vermeye başlamıştır. Emin adımlarla büyüyen acentemiz sektöründe güven duyulan ve partnerleri ile uzun soluklu işbirlikleri sürdüren bir konuma gelmiştir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına beklentilerinin üzerine çıkarak ve modern teknolojik trendleri kullanarak, zamanında ve en ekonomik çözümleri, yüksek standartlarda ve kaliteden ödün vermeden sunabilen; güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çözüm ortağı olmaktır.

VİZYONUMUZ

Donanımlı kadrosu ile iç ve dış müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlayan, toplam kalite yönetimi anlayışını benimseyen, çevreye duyarlı, marka bilinci taşıyan, hizmet kalitesinde süreklilik sağlayan, sosyal, yenilikçi, başarının detaylarda gizli olduğunun bilincinde ve sektöründe örnek olacak bir firma olmaktır.