KAPAT
2022
KATALOG
2022
FİYAT LİSTESİ
2022
BASKI FİYATLARI
BİZE
ULAŞIN
ÖDEME
SEÇENEKLERİ
BASKI
ALTERNATİFLERİ

Promosyon Gizlilik Politikamız

  • Dream Promosyon, ön sipariş ve iletişim formunda kullanıcılardan ad-soyad, firma unvanı, telefon, e-mail, adres ve ödeme şekli bilgilerini istemektedir. 
  • Kullanıcıların www.dreampromosyon.com sitesi üzerinden yukarıda belirtilen kişisel bilgilerini, Gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Bu bilgiler kesinlikle üçüncü kişi veya firmalara açıklanmayacak ve hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır.
  • Kullanıcının  istenilen bilgileri, sadece kişilere mail veya telefon yolu ile geri dönülmesi ve yeni haberlerin mail adreslerine gönderilmesi amacıyla kullanılacaktır.
  • Dream Promosyon, kullanıcıların kişisel bilgilerini kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
  • Dream Promosyonnun, yeterli ve gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.dreampromosyon.com sitesine veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Dream Promosyonun herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  • Dream Promosyon, kullanıcıların www.dreampromosyon.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bu bilgiler kişisel bilgileri içermemekte, sadece istatistik ile ilgili bilgi toplama amacını taşımaktadır. Kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
  • Kullanıcılar, ön sipariş veya iletişim formundaki kişisel bilgilerini tekrar ön sipariş veya iletişim formunu doldurarak değiştirebilirler. E-bülten kısmında ise kayıt ettikleri mail adresini tekrar yazarak e-bülten üyeliklerini iptal edebilirler. Kullanıcılar E-bültende kayıtlı mail adreslerini değiştirmek isterlerse ilk önce eski maillerini yazarak iptal işlemini yapması ve baştan yeni mail adreslerini yazarak yeni kayıt işlemi yapmaları gereklidir. 
  • Dream Promosyon, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.dreampromosyon.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri, www.dreampromosyon.com sitesinde yayınlandığı tarih itibari ile yürürlülüğe girer.
  • Gizlilik politikası en son 08.11.2018 tarihinde gözden geçirilerek, yayınlanmıştır.